Kreski na powiece górnej i dolnej optycznie powiększają oczy. Dzięki nim rzęsy wydają się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Kreski na powiekach wzmacniają oprawę oczu i sprawiają, że stają się one bardziej wyraziste. Makijaż permanentny jest trwały i całkowicie bezpieczny. Dzięki niemu można cieszyć się pięknym i niewymagającym żadnej ingerencji makijażem.

Efekty przeprowadzonego zabiegu są niesamowite. Zachwycą każdą kobietę, niezależnie od wieku. Oczy stają się powiększone i podkreślone, ich oprawa zostaje wzmocniona, a rzęsy wydają się grubsze. Kreski na powiekach to wielka wygoda oraz oszczędność czasu, którego często brakuje.

Makijaż permanentny- kreski na powiekach to idealne rozwiązanie dla wszystkich Pań, niezależnie od wieku. Szczególnie polecany osobom noszącym szkła kontaktowe i okulary. Doskonały będzie w przypadku słabo zarysowanej oprawy oczu i rzadkich rzęs. Przeciwwskazaniem jest:
⦁    Ciąża.
⦁    Hemofilia.
⦁    Zażywanie leków.
⦁    Alergia na barwniki, farby do włosów oraz znieczulenia.
⦁    Zaawansowana cukrzyca.
⦁    Znamiona i plamy w pigmentowanym miejscu.
⦁    Czynna opryszczka.
⦁    Trądzik.
⦁    Infekcja wirusowa, bakteryjna tudzież grzybicza.
⦁    Nowotwory skóry.
⦁    Świeże blizny.
⦁    Łuszczyca.
⦁    Choroby zakaźne.
⦁    Stany zapalne w okolicy pigmentowanego miejsca.

Zabieg rozpoczyna się od podania znieczulenia. Następnie należy wspólnie z klientką wybrać pożądany kształt kresek. Należy to zobrazować, aby mieć pewność, że właśnie taki efekt ma być osiągnięty. Kolejnym krokiem jest pigmentacja kreski dolnej i górnej oka. Korektę zabiegu należy wykonać po około 3-4 tygodniach.
Z racji zastosowania znieczulenia miejscowego, zabieg jest całkowicie bezbolesny. W przypadku, gdyby nie zostało wykorzystane, pewne jest odczuwanie nawet intensywnego bólu.

Oczy