Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda objętościowa
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą objętościową, polega na doklejaniu kilku, odpowiednio wyprofilowanych rzęs, które tworzą wachlarz. Do tego zabiegu stosowane są wyłącznie cienkie rzęsy, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Ta metoda daje największą możliwość zagęszczenia rzęs. Można uzyskać maksymalny efekt, bazując nawet na rzadkich rzęsach klientki.
Dzięki metodzie objętościowej, zyskujemy niesamowity wachlarz rzęs. Jest ich tak wiele, że nie wymagają żadnej dodatkowej ingerencji, by doskonale się prezentowały. Trwałość zabiegu zapewnia, zaoszczędzenie sporej ilości czasu nawet przez kilka tygodni. Metoda ta cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet.

Zabieg jest idealny dla wszystkich Pań, które chcą maksymalnie zagęścić rzęsy. Szczególnie polecany osobom, które lubią robić piorunujące wrażenie. Przeciwwskazaniem jest:
Nadwrażliwość oczu.
Alergia.
Uczulenie na składniki kleju.
Stany zapalne oka, spojówek.
Przerwanie ciągłości skóry w okolicy oka.
Niezwykle słabe naturalne rzęsy.

Zabieg trwa około 2-3 godziny, w zależności od efektu jaki ma zostać uzyskany. Należy go rozpocząć od podłożenia pod oczy żelowych podkładek, które zasłaniają linię dolnych rzęs oraz zapobiegają sklejaniu się górnych z dolnymi. Następnie należy odtłuścić rzęsy za pomocą preparatu, który ma na celu zwiększenie przyczepności doklejanych rzęs. Kolejnym krokiem jest klejenie do jednej rzęsy, dwóch, trzech, a nawet czterech rzęs- zależnie od indywidualnych wymagań klientki. Na koniec zdejmuje się żelowe podkładki, klientka ogląda efekt końcowy i zostają dokonane ewentualne poprawki. Uzupełnienie powinno się wykonać po około 3 tygodniach.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Można odczuwać jedynie delikatny dyskomfort podczas ściągania żelowych podkładek.

metoda objętościowa