Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 2:1 rzęsy naturalne z norek, jedwabne lub kaszmirowe
Przedłużanie i zagęszczanie metodą 2:1, polega na polega na przyklejaniu dwóch rzęs z norek syberyjskich, jedwabnych lub kaszmirowych, do jednej rzęsy naturalnej. Dostępnych jest kilka długości, grubości oraz stopni podkręcenia rzęs. Rzęsy z norek syberyjskich są w 100% naturalne. Są najlżejsze i nie obciążają naturalnej rzęsy. Możliwe jest wykorzystanie w tej metodzie również rzęs jedwabnych lub kaszmirowych.

Efekt po zabiegu jest imponujący. Rzęsy są wydłużone, podkręcone oraz potrojona zostaje ich objętość. Oczy zostają doskonale podkreślone. O każdej porze dnia i nocy można cieszyć się idealnym wyglądem rzęs. Nawet przez kilka tygodni nie trzeba poświęcać czasu na malowanie ich.

Zabieg jest idealny dla wszystkich Pań, które mają cienkie, rzadkie i mało wyraziste rzęsy. Warto je podkreślić metodą 2:1 mając świadomość, że naturalne rzęsy nie zostaną w najmniejszym stopniu uszkodzone. Dzięki temu zabiegowi, nie trzeba poświęcać codziennie kilkunastu minut na malowanie rzęs. Przeciwwskazaniem jest:
Nadwrażliwość oczu.
Alergia.
Uczulenie na składniki kleju.
Stany zapalne oka, spojówek.
Przerwanie ciągłości skóry w okolicy oka.
Niezwykle słabe naturalne rzęsy.

Zabieg trwa około 2-3 godziny, w zależności od gęstości naturalnych rzęs. Należy go rozpocząć od podłożenia pod oczy żelowych podkładek, które zasłaniają linię dolnych rzęs oraz zapobiegają sklejaniu się górnych z dolnymi. Następnie należy odtłuścić rzęsy za pomocą preparatu, który ma na celu zwiększenie przyczepności doklejanych rzęs. Później trzeba dobrać odpowiednią grubość, długość oraz stopień podkręcenia. Kolejnym krokiem jest doklejanie do każdej naturalnej rzęsy, dwóch z norek syberyjskich. Na koniec zdejmuje się żelowe podkładki, klientka ogląda efekt końcowy i zostają dokonane ewentualne poprawki. Uzupełnienie powinno się wykonać po około 3 tygodniach.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Można odczuwać jedynie delikatny dyskomfort podczas ściągania żelowych podkładek.

metoda 2:1