Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metoda 1:1 rzęsy jedwabne
Przedłużanie i zagęszczanie metodą 1:1, polega na polega na przyklejaniu jednej rzęsy jedwabnej, do jednej rzęsy naturalnej. Dostępne są dwie grubości, dziewięć długości oraz kilka stopni podkręcenia rzęs. Jedwabne są miękkie i lżejsze od zwykłych syntetycznych. Są także tak wytrzymałe, jak naturalne rzęsy.

Przedłużenie i zagęszczenie metodą 1:1 sprawia, że rzęsy są wydłużone, podkręcone oraz podwojona zostaje ich objętość. . Efekt robi ogromne wrażenie, mimo że rzęsy wciąż wyglądają bardzo naturalnie. Dzięki metodzie 1:1 nawet przez kilka tygodni nie trzeba poświęcać czasu na malowanie rzęs.

Zabieg jest idealny dla wszystkich Pań, których rzęsy są mało wyraziste. Osoby o cienkich i rzadkich rzęsach, niewątpliwie będą zadowolone z efektu. Szczególnie polecany dla kobiet, które nie chcą poświęcać czasu na codzienne malowanie rzęs. Przeciwwskazaniem jest:
Nadwrażliwość oczu.
Alergia.
Uczulenie na składniki kleju.
Stany zapalne oka, spojówek.
Przerwanie ciągłości skóry w okolicy oka.
Niezwykle słabe naturalne rzęsy.

Zabieg trwa około 1,5-3 godziny, w zależności od gęstości naturalnych rzęs. Należy go rozpocząć od podłożenia pod oczy żelowych podkładek, które zasłaniają linię dolnych rzęs oraz zapobiegają sklejaniu się górnych z dolnymi. Następnie należy odtłuścić rzęsy za pomocą preparatu, który ma na celu zwiększenie przyczepności doklejanych rzęs. Później trzeba dobrać odpowiednią grubość, długość oraz stopień podkręcenia. Kolejnym krokiem jest doklejanie do każdej naturalnej rzęsy, jednej jedwabnej. Aby zabieg został przeprowadzony prawidłowo, należy dokleić około 90% wszystkich rzęs, znajdujących się na oku. Na koniec zdejmuje się żelowe podkładki, klientka ogląda efekt końcowy i zostają dokonane ewentualne poprawki. Uzupełnienie powinno się wykonać po około 3 tygodniach.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Można odczuwać jedynie delikatny dyskomfort podczas ściągania żelowych podkładek.

metoda 1:1